Apartamentai "Naglis" laukia Jūsų!

Apartamentai "Naglis" - ideali vieta Jūsų poilsiui. Iki jūros bei link tilto vedančios J.Basanavičiaus gatvės, kur linksmybės ir pramogos vasarą tęsiasi kiaurą parą, - vos keli šimtai metrų. Miesto centras - tik už kelių minučių kelio.Tačiau svarbiausia, jog gyvendami pašonėje kurorto pramogų siautulio, Jūs galėsite mėgautis ramybe ir tyla. Pro langus matosi pušys, girdisi jūros ošimas. „Naglio alėja“- viena arčiausiai jūros esančių gatvių visoje Palangoje, pereinanti į dviračių taką, todėl nuolat mėgausitės grynu, jodo prisotintu oru.

Gyvendami "Naglio" apartamentuose, mėgausitės komfortu. Čia švaru, tvarkinga ir jauku. Kiekviename apartamente yra TV, WC ir dušai. Užsinorėjus užkąsti, Jums nebus būtina lėkti į kavinę ar restoraną - galite pasigaminti maistą atskiroje kiekviename apartamente esančioje virtuvėlėje. Šiltais vasaros vakarais prieš miegą galėsite su draugais pasėdėti prie kiekvieno apartamento esančiose terasose ar tiesiog jaukiame vidiniame "Naglio" kieme išsikepti grilyje mėsą. Užtikriname automobilių stovėjimo vietas. Visuose kambariuose veikia bevielio interneto ryšys.

Apartamentai "Naglis" laukia Jūsų ne tik vasarą. Mes dirbame ištisus metus, todėl ieškantys ramybės, gryno oro ar romantikos yra laukiami ir ne sezono metu.

Gero poilsio!